TÜRKAV Tokat Şubesi olarak bu haftaki sohbetimiz kış mevsiminde görünen hastalıklar, Bu güzel sohbetinden dolayı Tokat Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Atilla KAYA hocama Ülkü Ocakları İl Başkanı Nurullah KAYA başkanıma ve Kamusen’e bağlı şube başkanlarıma ve katılımcı gönüldaşlarımıza teşekkür ederim.

TÜRKAV Tokat şubesi olarak Sarıkamış Şehitlerimizin aziz hatırasına düzenlemiş olduğumuz söyleşide Prof. Dr. Alpaslan DEMİR, Şerare Kıvrak YAĞCIOĞLU, Burhan KURDDAN, Mahmut HASGÜL, Rasim YILMAZ ve Fatih KILIÇ konuşmacı oldular. Saygıdeğer katılımcılara minnet ve şükranlarımızla.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak Tokat Ülkü Ocaklarında TÜRKAV’ ın tarihi gelişimi ve Ülkücü kuruluşlar hakkında seminer verdik.

TÜRKAV Tokat Kadın Kolları Başkanı Sayın Zeliha ALKAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

MHP Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkanımız Sayın Veli GÖKYILDIZ beyefendi TÜRKAV Tokat Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak Tokat Belediye Başkanımız Sayın Av. Eyüp EROĞLU beye hayırlısı olsun ziyaretinde bulunduk, yayın organımız ASİL dergimizi takdim ettik

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abit ÖZTÜRK, TÜRKAV Tokat şubemizi ziyaret etmiştir. Misafirperverlikleri için Tokat şubemize teşekkür ederiz

TÜRKAV Tokat Şubesi olarak MHP Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Karagöl’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Allah muvaffak etsin. Devletin Asil Evlatları.

TÜRKAV Tokat Şubemizde Gazi Osman Paşa üniversitesi öğretim üyesi sayın Dr. İsa TAK hocamızla Çanakkale’nin 104. Yıl dönümüyle ilgili söyleyişi. Devletin Asil Evlatları

TÜRKAV Tokat Şube Yönetimi olarak, Mahmut paşa mahalle mitingine katıldık