MHP Tekirdağ İl Başkanı Sayın İlker YÜCEL, TÜRKAV Tekirdağ Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Tekirdağ Şube yönetimi olarak MHP Genel Başkan yardımcısı Prof. Dr. Kamil AYDIN’ın konuşmacı olarak katıldığı Türk Dünyası Topluluğunun Konferansına katıldık.

TÜRKAV Tekirdağ Şube Yönetimi ve Üyelerimizin ile birlikte gündeme dair kahvaltılı toplantımızı gerçekleştirdik. Toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan MHP Tekirdağ İl Başkanı Sayın İlker YÜCEL, Ülkü Ocakları Tekirdağ İl Başkanı Sayın Hüseyin ÜRETÜRK’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Tekirdağ Şubesi olarak Tekirdağ MHP İl ve ilçe Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, TÜRKAV İstanbul Şube Başkanımız Sayın Zeki SEVEROĞLU ve Tekirdağ Şube Başkanımız Sayın Fatih SOYTÜRK vefat eden ülküdaşımız, TÜRKAV Tekirdağ eski Şube Başkanımız Hamdi BUDAK için ailesine taziye ziyaretinde bulundular. Merhuma rahmet, kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Sekreterimiz Sayın Zeki TOPTAŞ, TÜRKAV Tekirdağ şubesini ziyaret ettiler. Tekirdağ şube yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Hamdi BUDAK Başkanımızı çevre illerdeki TÜRKAV üyelerimizin de katılımı ile defnettik. Hamdi BUDAK Başkanımızı çevre illerdeki TÜRKAV üyelerimizin de katılımı ile defnettik. Ruhu şad, mekânı cennet olsun

Türkmen Dağında savaşırken Şehit düşen İbrahim KÜÇÜK ve Gazeteci Cengiz AKYILDIZ ve bütün Ülkücü Şehitlerimizi saygı ve hürmetle yad ettik.Programa ev sahipliği eden Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı AÇIKGÖZ, İl Başkanı İlker YÜCEL, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat SUNGUR, Ilçe Ocak Başkanları, Cumhur İttifakının Belediye Başkan Adaylarıyla birlikte Tekirdağ TÜRKAV İl Başkanlığı olarak katılım sağladık.

TÜRKAV Tekirdağ Şubesi olarak, Tekirdağ Türk Kültür Sanat Sen Temsilcisi ve Tekirdağ TÜRKAV Başkan Yardımcısı Erdinç EKİNCİ arkadaşımızı geçirmiş olduğu ameliyat sonrası MHP İl Başkanı İlker YÜCEL, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Kürşat SUNGUR ve Başkan Yardımcısı Levent TÜRKKAN, Ülkü Ocakları Başkanı Hakkı AÇIKGÖZ ile birlikte ziyaret ettik.

TÜRKAV Tekirdağ Şubesi olarak Süleymanpaşa MHP İlçe Başkanı Kürşat SUNGUR ve yönetimiyle birlikte Bayburtlular Derneğinin kongresine katılım sağladık.