TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kocaeli Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Ocak Başkanımız Sayın Yunus Emre Kurt’a teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için İl Başkanımız Aydın ÜNLÜ’ye teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz KAMU SEN Kocaeli İl Başkanlığının kahvaltı programına katıldılar. Misafirperverlikleri için Orhan KÜTÜK’e teşekkür ederiz.

TÜRKAV Genel Başkanımız Ebubekir Korkmaz ve Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Recai CİRAN ve yönetimine teşekkür ederiz.

Sakarya Ülkü Ocağı Başkanı Soyhan SOFUOĞLU ve yönetim kurulu vakfımıza ziyarete geldiler. Gündem ile ilgili fikir alışverişinde bulunduk.

TÜRKAV Sakarya Şubesi Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve yönetimi Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizin düzenlediği “Eğitim Değerleri Projesi” ödül törenine katıldılar. Şube Başkanımız Sayın Recai CİRAN ve yönetimine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubemizin düzenlediği program için Sakarya’dalar…

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Sakarya Şubesi’nin düzenlediği “Türk Dünyası’nın Günümüz Meseleleri” adlı panele katılmak üzere Sakarya ilimizdeydiler. Sakarya Teşkilatımıza bu güzel organizasyonu yaptıkları için çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Sakarya ve Kocaeli Başkanlarımızla birlikte Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Seyhan SOFUOĞLU’ nu ziyaret ettiler. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederiz.