TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman NUR, MHP Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAASLAN’ı ziyaret ettiler. Nazik kabulleri için teşekkür ederiz.

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Remzi KARAARSLAN ve kıymetli yönetimi, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle TÜRKAV Konya Şubemizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sn. Süleyman NUR, Türkiye Kamu Sen Konya İl Temsilcisi Sn. Veli DOĞRUL ve yönetim kurulu üyeleri Genel Başkanımız Sn. Ebubekir KORKMAZ’ı ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, TÜRKAV Konya şubemizin düzenlediği, Gençlerle Başbaşa seminerler dizisinin ilk programında Ülkücü Fikir Sistemi İçerisinde TÜRKAV’ın Yeri ve Önemi başlıklı söyleşiyi gerçekleştirdiler.

TÜRKAV Konya Şube yönetimimiz; Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Sayın Remzi KARAARSLAN ve İl Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Misafirperverliğinden dolayı Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanımız Sayın Remzi KARAARSLAN ve İl Yönetim Kuruluna teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şubemiz, kongre sonrası MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin DOĞRU, MHP Selçuklu İlçe başkanı Güzide ÇİPAN ve MHP Meram İlçe başkanı İbrahim AY’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şubemiz, MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Payitaht ‘tan Turan’a Hedef Kızıl Elma”  adlı programa katılmışlardır.

TÜRKAV Konya Şubesi olarak; Kişisel Gelişim faaliyetleri kapsamında, 4 haftalık “Hızlı ve Etkili Okuma” kursumuzu tamamladık. TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman NUR; Kursumuzu başarıyla tamamlayan 23 kursiyerimize katılım belgelerini takdim etti. Başta Bayram Güneş hocamıza, Proje yürütücülerimiz Eren Kaya ve Ahmet Gök’e teşekkür ederiz.

Geleceğimizin teminatı olan üniversiteli gençlerimizle, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının  Aralık ayı yemekli toplantımızı Konya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı seminer salonunda gerçekleştirdik. “Medya, Sosyal Medya ve Mankurtlaşma” konulu söyleşiden ötürü Doç.Dr.Yağmur KÜÇÜKBEZİRCİ hocamıza ve katılımcı misafirlerimize teşekkür ederiz. Devletin Asil Evlatları TÜRKAV.