TÜRKAV Konya Şubemiz, kongre sonrası MHP Karatay İlçe Başkanı Sebahattin DOĞRU, MHP Selçuklu İlçe başkanı Güzide ÇİPAN ve MHP Meram İlçe başkanı İbrahim AY’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuşlardır.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Sayın Süleyman NUR ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şubemiz, MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen “Payitaht ‘tan Turan’a Hedef Kızıl Elma”  adlı programa katılmışlardır.

TÜRKAV Konya Şubesi olarak; Kişisel Gelişim faaliyetleri kapsamında, 4 haftalık “Hızlı ve Etkili Okuma” kursumuzu tamamladık. TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman NUR; Kursumuzu başarıyla tamamlayan 23 kursiyerimize katılım belgelerini takdim etti. Başta Bayram Güneş hocamıza, Proje yürütücülerimiz Eren Kaya ve Ahmet Gök’e teşekkür ederiz.

Geleceğimizin teminatı olan üniversiteli gençlerimizle, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının  Aralık ayı yemekli toplantımızı Konya Ülkü Ocakları İl Başkanlığı seminer salonunda gerçekleştirdik. “Medya, Sosyal Medya ve Mankurtlaşma” konulu söyleşiden ötürü Doç.Dr.Yağmur KÜÇÜKBEZİRCİ hocamıza ve katılımcı misafirlerimize teşekkür ederiz. Devletin Asil Evlatları TÜRKAV.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Konya Şubemizi ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Şube Başkanımız ve Şube Yöneticilerimize çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Konya Şube Başkanımız Süleyman Nur ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Konya Şube Yönetimi Olarak; Konya Ülkü Ocakları İl Başkanlığına atanan Yusuf Kasım AKTA’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Rabbim hayırlı hizmetler nasip etsin.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Genel Merkez yöneticilerimiz, Konya TÜRKAV Şubemizi ziyaret ettiler. Yöneticilerimize çalışmalarında başarılar diliyoruz.

TÜRKAV Konya Şubesi olarak, 4 Mayıs tarihi için planlamış olduğumuz GIDA KERMESİMİZİ, salimen tamamlamış olmanın gurur ve huzurunu yaşamaktayız.. Yapılan her hayrın bizden bir şey eksiltmediği gibi aksine bizleri daha da ziyadeleştirdiğine gönülden inanarak ve ” Emek ver, kulak ver, bilgi ver ama boş verme..” sözünü kendisine düstur edinerek, kermesimizin planlama ve uygulama süresince; cân-ı…