Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Milliyetçi Haraket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. İl Baskanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Türkiye Kamu Sen Kırıkkale İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Kırıkkale Şubemizin düzenlediği kahvaltı programına katıldılar. Programda misafirimiz olan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Sayın Halil ÖZTÜRK’e, Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanımız Sayın Erdal BALOĞLU’na, Sulakyurt Belediye Başkanı Sayın İsmail BİLDİK’e, Hacılar Belediye Başkanı Sayın Mehmet KOYUNCU’ya, Yahşihan Belediye Başkanı Sayın Osman TÜRKYILMAZ’a, Türkiye…

TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanı Galip ÖZTÜRK ve Yönetim Kurulu Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Kırıkkale Şube Başkanımızın eşinin geçirmiş olduğu ameliyat sonrasında geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

TÜRKAV Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Emin TÜRKER ve Erkan YILMAZ Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Teşkilatının düzenlediği açık hava toplantısına katıldılar.

TÜRKAV Kırıkkale Şube Yönetim Kurulu olarak MHP Yahşihan ve Hacılar Belediye Başkan Adaylarımızı ziyaret ederek seçim çalışmaları ile İlgili İstişarelerde bulunduk.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Kırıkkale Şubemizin düzenlediği Yesi Ruhu adlı programa katılmışlardır. TÜRKAV Kırıkkale Şube Başkanımıza göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı çok teşekkür ederiz.