Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz Milliyetçi Hareket Partisi Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkan Vekili Sayın Serdar SEÇGİN ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve TÜRKAV İzmir şube Yöneticilerimiz KAMUSEN Manisa İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperlikleri için İl Başkanımız Sayın İrfan TOKSOY ve yönetimlerine çok teşekkür ediyoruz.

Bu akşam TÜRKAV İzmir Şubemizede MHP Konak ilçe başkanımız Sayın Mehmet ÖZMEN ve kıymetli yönetimi ile MHP Konak belediye meclis üyeleri Ali PEYNİRCİ ve Ahmet YENİÇIRAK beyleri ağırladık. Çaylarımızı içtik piskevitlerimizi yedik ve yaşadığımız şehrin hizmetleri hakkında istişare de bulunduk. Var olsun Teşkilatlarımız.

TÜRKAV İzmir heyeti olarak TBMM Başkanvekili Sayın Celal ADAN ve MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın Emin Haluk Ayhan beyi ziyaret ettik. TÜRKAV olarak her yerde kabul görmemize vesile olan Genel Merkez Yönetimimize, Şube Yönetimlerimize Genel Başkanımız Sayın Ebubekir Korkmaz’ın şahsında teşekkür ediyorum. Var olsun TÜRKAV

TÜRKAV İzmir Şube Başkanımız Sayın Birol DEMİRCİ ve Şube Başkan Yardımcılarımız Sayın Dr. Mustafa ÖZER ve Sayın Gürol ARABACI Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

Eli kanlı teröristlerin yaktığı ormanları Türk Milliyetçileri Ülkücüler yeniden yeşertiyor. MHP İzmir il başkanı Sayın Veysel Şahin’ in ” söz verdik yapıyoruz” temalı 300 bin fidan dikim kampanyasının tanıtım toplantısına TÜRKAV İl temsilcisi olarak katılım sağladım. TÜRKAV;  İzmir’de teşkilatlarımızın yaptığı bütün faaliyetlerde hep olması gereken yerdedir. Var olsun teşkilatlarımızın birlikteliği…