TÜRKAV Iğdır Şubemiz, MHP Iğdır İl Kongremize katılmışlardır. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Kamil AYDIN’ın divan başkanlığını yaptığı kongrede tekrar İl Başkanlığına seçilen Sayın Ersoy İÇER’e başarılar dileriz.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, MHP Iğdır Merkez İlçe Binasının açılış törenine katılmışlardır.

TÜRKAV Iğdır Şube Başkanımız Sayın Kurban PARLAR, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Alican sınır kapısında yapılan Azerbaycan’a destek amaçlı basın açıklamasına katıldılar.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Iğdır Valiliğinin düzenlediği 15 Temmuz programına katıldılar.

TÜRKAV Iğdır İl Temsilciliği, Suriye İdlib’de yaralanan Iğdırlı hemşerilerimiz Sefter GÜZELNARGÜN ve Ercan BABAT’ı ziyaret ettiler. Vatan millet sevdalıları olarak devlet ve millete canları pahasına hizmet eden ve kahramanca çarpışan yiğit askerlerimizin her daim yanlarındayız!

TÜRKAV Iğdır Şubemizin gerçekleştirdikleri faaliyetler; TÜRKAV Iğdır Şubesi olarak aylık toplantımızı gerçekleştirdik. Bu ayki toplantımızda vakfımızın kıymetli üyesi Iğdır Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Tuğrul Sarıcan hocamız tüm dünyada önemli bir sorun olan Corona Virüsü ve kış aylarında yaşadığımız salgın hastalıklar konusunda bilgilendirmede bulundu. Hocamıza ve toplantımıza katılan kıymetli üyelerimize teşekkür ediyoruz. TÜRK Kızılay’ına Sende Kan…

TURKAV Iğdır İl Başkanımız Kurban PARLAR ve yönetim kurulu üyesi Gündüz YASAR, Kamu Sen il başkanı Ali ARSLAN Genel Merkezimizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Iğdır İl Temsilciliği aylık toplantımızı gerçekleştirdik. Bu ay vakfımızın kıymetli üyesi Öğretim Görevlisi Arslantürk AKYILDIZ hocamız Türkçülük fikrinin geçmişten günümüze gelişimi ile ilgili güzel bir seminer verdi. Ayrıca üyelerimize yeni yıl hediyesi olarak yaptırdığımız kupaları hediye ettik…

Ülkü Ocakları Iğdır İl Başkanlığının düzenlemiş olduğu Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’in doğum günü programına TÜRKAV İl Başkanlığı olarak katıldık.