TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Iğdır MHP İl Başkanlığı, MHP Merkez İlçe Başkanlığı ve Ülkü Ocakları İl Başkanlığını ziyaret ederek TÜRKAV takvimlerini ve Türkiye-Azerbaycan rozetlerini takdim ettiler. Nazik kabullerinden ötürü teşekkür ederiz.

MHP Iğdır Merkez İlçe Başkanı Sayın Turap EROL ve Yönetim Kurulu, TÜRKAV Iğdır Şubemizi ziyaret ettiler. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Iğdır İl Başkanımız Sayın Kurban PARLAR’a TÜRKAV adına Türkiye-Azerbaycan Dernekleri Genel Başkan Yardımcısı Sayın Serdar ÜNSAL tarafından Türkiye – Azerbaycan kardeşliğine vermiş olduğu desteklerden dolayı Teşekkür Belgesi takdim edildi. Kendilerine anlamlı hediyeleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Iğdır Şube Başkanlığımız, Iğdır MHP İl ve İlçe Başkanlıklarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarı dileklerini ilettiler.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, MHP Iğdır İl Kongremize katılmışlardır. MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Kamil AYDIN’ın divan başkanlığını yaptığı kongrede tekrar İl Başkanlığına seçilen Sayın Ersoy İÇER’e başarılar dileriz.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, MHP Iğdır Merkez İlçe Binasının açılış törenine katılmışlardır.

TÜRKAV Iğdır Şube Başkanımız Sayın Kurban PARLAR, Genel Merkezimizi ziyaret etmişlerdir. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Alican sınır kapısında yapılan Azerbaycan’a destek amaçlı basın açıklamasına katıldılar.

TÜRKAV Iğdır Şubemiz, Iğdır Valiliğinin düzenlediği 15 Temmuz programına katıldılar.

TÜRKAV Iğdır İl Temsilciliği, Suriye İdlib’de yaralanan Iğdırlı hemşerilerimiz Sefter GÜZELNARGÜN ve Ercan BABAT’ı ziyaret ettiler. Vatan millet sevdalıları olarak devlet ve millete canları pahasına hizmet eden ve kahramanca çarpışan yiğit askerlerimizin her daim yanlarındayız!