TÜRKAV Gümüşhane Şubemiz, Torul Kaymakamı Sayın Ömer Sait KARATAŞ’ı ve MHP’li Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR’i ziyaret etti. Kendilerine özel tasarım imza kalemlerimizi takdim ettik.

TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak Erzincan Ülkü Ocaklarının konser programına katıldık.

Ülkü Ocakları Eski genel başkanı örnek fikir, dava ve gönül adamı rahmetli Ali Metin Tokdemir’in ölüm yıldönümün de mezarı başındaki anma programına Gümüşhane TÜRKAV olarak katıldık. Ruhun Şad, Mekânın Cennet olsun. Koca Reis.

23.11.2019 Cumartesi günü TÜRKAV Gümüşhane Şubesi olarak ilk yönetim kurulu toplantımızı tarihi konak Balyemezde saat 10:00 da kahvaltı programıyla gerçekleştirdik. Toplantımıza MHP İl Başkanı Nadim AYDIN, MHP MYK üyeleri, Akın ÜSTÜN, Musa KÜÇÜK, KAMUSEN İşkolu temsilcileri ve çok sayıda kamu çalışanı katıldı. İstişare toplantımıza katılan tüm misafirlere teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum.

TÜRKAV Gümüşhane şubesi olarak Atatürk ve Cumhuriyet temalı kuruluş ve istişare yemeğimizi gerçekleştirdik. Yemeğimize MHP İl başkanı ve il yöneticileri, Ülkü Ocakları başkanı, Türkiye Kamu Sen İl başkanı, iş kolları temsilcileri ve kamu çalışanları katıldılar. Katılımlarından ülkücü dava arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Genel Merkez Yönetim Kurulunca alınan karar gereği; TÜRKAV Gümüşhane Temsilcilik Başkanı olarak atanan Sayın Ercan KÜÇÜKÖNER’e Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ tarafından yetki belgesi verilmiştir. Başkanımıza ve Ülkücü Harekete hayırlı olsun Allah(c.c) yar ve yardımcıları olsun.