TÜRKAV Burdur Şubemiz, MHP Burdur  İl Başkanlığı 13. Olağan kongresine katılmışlardır. 

Genel Başkan Yardımcımız Sayın Abdullah AÇIK ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Sayın Kağan KARA ve Sayın Alper ŞENAY TÜRKAV Burdur Şubemizin düzenlediği “Maturidilik” konulu konferansa ve Sayın Kaya  KUZUCU’nun  Yesi Ruhu Dinletisi’ne katıldılar. Programı düzenleyen Şube Başkanımız Sayın Kürşat ÖZDAŞLI ve yönetimine çok teşekkür ediyoruz.

TÜRKAV Burdur Şubemiz, 26 Şubat 2020 günü düzenleyeceği “Maturudilik ve Yesi Ruhu” konulu programa davet etmek amacıyla Çavdır Belediye Başkanı Sayın Süleyman KAYACAN’ı ziyaret etmişlerdir.

TÜRKAV Burdur Şubesi olarak Kazım Karabekir paşamızın muhterem kızı Timsal hanımın katılım sağladığı cadde açılışı ve konferans programına katıldık.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Burdur Programı çerçevesinde Türkiye Kamu Sen Burdur Şubesini ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Burdur’da düzenlenen programda, Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in ruhu için yapılan duaların ardından,  helva dağıtımı yapılmıştır. Ruhu şad, mekanı cennet olsun inşallah.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Burdur Şubemizin de düzenleyicisi olduğu “Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ’i Anıyoruz” programına katılmak için Burdur’dalar. Program öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Burdur İl Başkanı Sayın Hikmet ÖKTE, Ülkü Ocakları İl Başkanı Sayın Ayhan METE, Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanı Sayın Salih ÖZPARLAK, TÜRKAV Burdur Şube Başkanımız Prof.…

Bucak İlçesi MHP belediye başkanlığı aday tanıtım toplantısına Burdur TÜRKAV olarak katılım sağladık…