Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Ülkü Ocakları Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Fatih ATASEVER’e çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz MHP Beypazarı İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için MHP Beypazarı İlçe Başkanı Sayın Erdoğan ORHAN’a çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz Beypazarı kaymakamlığını ziyaret ettiler. Misafirperverlikleri için Beypazarı Kaymakamı Sayın Temel AYCA’ya çok teşekkür ederiz.

TÜRKAV Bölge Toplantımıza katılan Başkanlarımız şubeleri ile ilgili hazirunu bilgilendirdiler, dilek, temennilerini aktardılar. Akabinde plaket takdimi yapıldı.

TÜRKAV Eskişehir Şubemizin ev sahipliğinde düzenlenen bölge toplantımızın ikinci gününde Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Erkan YILMAZ, Sayın Abdullah AÇIK ve Sayın Kenan AKTÜRK yöneticilerimize alanları ile ilgili sunum yaptılar.

TÜRKAV Bölge Toplantısının 1. Gün oturumu, Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ’ın konuşmaları ile başladı. Toplantıya katılan MHP Eskişehir İl Başkanımız Sayın İsmail CANDEMİR, Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanımız Sayın Kazım AKSOY, Türkiye Kamu Sen Eskişehir Şube Başkanımızı Sayın Haydar URFALI ve TÜRKAV Şube Başkanlarımıza teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Bölge Toplantımızı yapmak üzere Eskişehirdeler.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ  ve Genel Merkez Yöneticilerimiz, TÜRKAV Beypazarı Şubemizin düzenlediği “Şehadet- Devletin Asil Evlatları” isimli tiyatro oyununun ilk gösterimine katıldılar. Bu anlamlı tarihlerde böylesine güzel bir program hazırlayan başta Şube Başkanımız Sayın Resul AYTEKİN olmak üzere tüm Beypazarı TÜRKAV mensuplarını tebrik ediyoruz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ ve Genel Merkez Yöneticilerimiz TÜRKAV Beypazarı Şubemizin düzenlediği, üyelerimizle istişare toplantısına katıldılar. Teşkilatlarımızın samimiyetinin, birlik ve beraberliğin pekiştiği, çok güzel geçen bir toplantı oldu. Beypazarı TÜRKAV Şube Başkanımız Resul AYTEKİN ve yönetimine misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

Genel Başkanımız Sayın Ebubekir KORKMAZ, Milliyetçi Hareket Partisi Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan ORHAN, Genel Merkez Yöneticilerimiz Abdullah AÇIK, Gökhan AYDEMİR,TÜRKAV Beypazarı Şube Başkanımız Resul AYTEKİN, TÜRKAV Beypazarı Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Türk Eğitim Sen 5 nolu Şube Başkan Yardımcısı Zafer KAHYA’dan oluşan heyet Beypazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Sayın Tuncer KAPLAN’ı ziyaret ettiler. Beypazarı…